4097696.jpg 

مردم ولی نعمتان نظام هستند و مسوولان دولت اعتدال باید به دور از حاشیه ها، برمبنای تکالیف برنامه پنجم و سند چشم انداز نظام به رفع مشکلات ریشه ای مردم بپردازد.

ˈدکتر عباس صلاحیˈ در حاشیه بازدید از 12 نهاد دولتی شهرستان آشتیان در گفتگو با ایرنا اظهار کرد: خدمت بی منت به مردم یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی و از وظایف مهمی است که مسوولان بر عهده دارند و باید همواره در این خصوص دقت لازم را داشته باشند .

وی اظهار کرد: مردم ولی نعمتان نظام هستند و مسوولان دولت اعتدال باید به دور از حاشیه ها، برمبنای تکالیف برنامه پنجم و سند چشم انداز نظام به رفع مشکلات ریشه ای مردم بپردازد.

نماینده مردم تفرش ، آشتیان و فراهان افزود: کاغذبازی و برخی رفتارهای پرپیچ و خم اداری در برخی از نهادهای دولتی مردم را به شدت آزار می دهد و می طلبد که بدنه دولت بر مبنای اصول و مبانی تکریم ارباب و رجوع در تسهیل امور و رفع نواقص بیش از پیش کوشا باشند.

صلاحی اظهار کرد: درحال حاضر بخش قابل توجهی از مراجعات به دفتر نماینده مجلس مشکلات و مسایلی مربوط می شود که در حیطه وظایف دستگاههای اجرایی است و در این خصوص می طلبد که مدیران با حساسیت این موضوعات راپیگیری و تا برطرف کردن مشکل در صحنه باشند.

وی از ادارات آموزش و پرورش، راه و شهر سازی، اوقاف و امور خیریه، بیمارستان امام سجاد (ع)، ثبت احوال، مدیریت برق، کتابخانه عمومی عباس اقبال آشتیانی، بنیاد مسکن، بهزیستی، کمیته امداد، دانشگاه آزاد اسلامی و آب و فاضلاب روستایی بازدید کرد.

منبع خبر : http://www.drsalahi.ir/fa/Content?Code=152